Üretim Süreci

Proje Yöneticilerimiz Tüm süreç boyunca sizinle yakın çalışırlar ve tüm projenizi koordine edip yönetirler. Fabrika Basım ile her zaman emin ellerdesiniz


01


BASKI ÖNCESİ

Deneyimli grafik ekibimiz, Çalışmalarınızı detaylı olarak ele alır ve kontrol eder. Üretime başlamak için onayınızı almadan önce proje yöneticinize herhangi bir sorun hakkında bilgi verir ve alternatif bir çözüm sunarlar.

home office, person, work

02


BASKI

Onaylanan siparişiniz için üretimin ilk aşaması olan baskıya başlıyoruz. Her adımın titizlikle denetlendiğinden, renklerin yoğunluğuna dikkat ederek, Fogra 39-51 standartlarında yapılan baskı ile yüksek kaliteli Heidelberg makinelerimiz ve deneyimli meslektaşlarımızla içiniz rahat olsun.

03


BASKI SONRASI

Laminasyon, Dispersiyon, vernik, Varak, spot-lak, Özel kesim ve çok daha fazlası gibi benzersiz sonlandırma teknikleri sunuyoruz. Bu son dokunuşlar, nihai ürününüze koruma, kalite, görsel güzellik ve değer katabilir. Size en iyi sonuçları sağlamak için, bu karmaşık teknikleri uygularken her zaman son derece dikkatli davranıyoruz.

04


CİLT

Baskı sonrası projeniz otomatik makinelerimizde katlanır ve kapağın iç blok ile birleştirilmesi için son işlemden geçirilir. İstenen teknik özelliklere ve son kullanıma bağlı olarak birden fazla ciltleme tekniği vardır. Sert kapak, İplik Dikiş, Tel dikiş, Amerikan Cilt, Pur, spiral ve daha farklı teknikler ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

05


LOGİSTİK VE AMBALAJ

Üretimi biten ürünleriniz için paketleme zamanı! Ürünlerinizin korunmasına önem veriyor ve sizlerin sevk ve saklama gereksinimlerine göre ambalaj kullanımına dikkat ediyoruz.Dilerseniz ürünlerinizi sizin adınıza saklıyor dilediğiniz zaman ve yere teslimat yapıyoruz. Anlaşmalı Kargo Firmalarımız ile Türkiye ve Dünyada her ülke, bölgeye teslimat bizim işimiz.

06


NAKLİYE

Kalite programımız malların teslimine kadar devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında gerekli sevk kurallarına dikkat ederek ürünlerin zararsız bir şekilde sizlerin deponuza teslimi bizim güvencemiz altındadır.

Bizimle bir projeye başlamak ister misiniz?

Lütfen telefon, e-posta veya İletişim sayfamızdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.