Sertifikalar

Uyumluluk ve Sertifikalar


ISO 9001

Fabrika Basim sertifikalıdır çünkü şirket, müşterilerimizi uzun vadede memnun etmek ve onlara uyumlu ürün ve hizmetler sağlamak için kalite yönetim sistemini her zaman zamanında geliştirmektedir.

Fabrika Basım, ahşabın ve ekolojik sistemin iyi yönetimini de önemseyen kağıt tedarikçileriyle birlikte çalışarak çevreye ve ormanlara saygı duyar

CE Normları

Fabrika Basım , müşterilerine ve Avrupa'daki son kullanıcıların sağlığının korunmasına ve güvenliğine önem verir. Örneğin Çocuk sertifikası (EN71.1.2.3) için gerekirse, testleri yaptırmak ve gerekli Avrupa Normlarına ulaşmak için laboratuar analizi yapmak için çalışırız. Dünya çapındaki laboratuvar Interteks ile yakın bir ortak olarak çalışıyoruz.

REACH

Fabrika Basım, Avrupa yönetmeliğine saygı gösterir ve kullanılan, üretilen, üretilen ve Avrupa'ya ithal edilen kimyasal ürünlerin tehlikelerine önem verir. Sağlık ve insan güvenliği risklerini ve çevre üzerindeki etkileri daha iyi yönetmek için sürecimizi iyileştiriyoruz.

Bitkisel Mürekkepler

Gıda ile temas halinde olan herhangi bir ambalaj veya çocuklara yönelik hedefler için, son kullanıcıyı korumak için bitkisel mürekkepler kullanmayı tercih ediyor ve şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü sağlık önceliğimizdir.

Bizimle bir projeye başlamak ister misiniz?

Lütfen telefon, e-posta veya İletişim sayfamızdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.