Hakkımızda

Görevimiz


2003 yılında İstanbul da kurulan Fabrika Basım Türkiye ve dünya çapındaki müşterilerimize Matbaacılık hizmeti vermektedir.

Aldığımız her türlü baskı talebine yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Türkiye, Avrupa ve dünyadaki değer zincirinde güvenilir bir partneriz.

Teknik ve ticari bilgimiz ile işimize ve pazara ilişkin kapsamlı anlayışımız sayesinde, Türkiye'de en iyi hizmeti veren özel Matbaalar arasında ilk sıralardayız.

Süreçleri sürekli iyileştirmek için müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve kendi organizasyonumuz ile birlikte çözümler üretiyor, tavsiyelerde bulunuyoruz.

Vizyonumuz


Uluslararası standartlarda, yenilikleri takip eden,

Her geçen gün büyüyen iş gücümüz,

Makine parkımız,

Çalışan sayımız,

İhracat yaptığımız ülkeler ve ürünlerimiz ile

Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmeti veren ve güven içinde tüm beklentilerinin karşılandığı çözüm ortağı olmak.

0
Yılların Deneyimi
0
Yıllık Sipariş
0

M+

Yılda Basılan Tabaka
0
Çalışanlar

Neden Bizi Seçmelisiniz?


Teknik Bilgi

İşverenlerimizin Matbaacılık üzerine almış oldukları akademik eğitim ve sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi, Fabrika Basım çalışanlarına teoride ve pratikte yansıtılarak, Müşterilerimizin en uygun maliyet ve kaliteli ürünlere yönlendirilmesini sağlamak bizi ayrıcalıklı ve başarılı kılan en önemli etkendir. Amacımız tedarikçiniz olmaktan öte çözüm ortağınız olabilmektir.

Özen, Tavsiye ve Yakınlık

Bizim için her şey mükemmel sonuçları almanıza yardımcı olmakla ilgilidir.Müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz güven ve işbirliğimiz üretim süresince onların hak ettiği ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar.

Proje Yönetim Liderleri

İşiniz geldiği andan sevk edileceği zamana kadar her aşamayı bilen ve takip eden deneyimli lider arkadaşlarımız sayesinde hata oranımız yok denilecek seviyededir.


Referans


Uluslarası tanınmış yayınevleri ile uzun vadeli işbirliği ve hayata geçirilen çok sayıda proje için gururlu ve minnettarız. Referans bilgiler için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bizimle bir projeye başlamak ister misiniz?

Lütfen telefon, e-posta veya İletişim sayfamızdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.